Karrier a WeLoveApple-nél

Csatlakozz hozzánk

Milyen munkaerőt keresünk? Szeresd amit csinálsz! Mi imádjuk az Apple termékeket, ezért ha te is így vagy ezzel, jó helyen jársz. Mindenképpen rendelkezz minimum érettségivel, emellett egy alapvető műszaki beállítottság elengedhetetlen bármelyik pozíciónkra jelentkeznél. Jó csapat vagyunk, szeretjük segíteni egymást, így egy új csapattagot keresünk, aki szaktudásával, hozzáállásával hozzájárul a közös sikerhez. Igényes munkakörnyezet, versenyképes fizetés és jó hangulat vár a WeLoveApple csapatánál.

Nyitott pozícióink

Szerviztechnikus munkatárs (Budapest)

Ezeket a feladatokat fogod ellátni napi szinten

- Moduláris javítások magabiztos, precíz elvégzése
- Javítások pontos dokumentálása rendszerünkben

Elvárásaink

- Pozitív gondolkodás
- Jó problémamegoldó készség
- Angol nyelvtudás
- Becsületesség
- Lojalitás
- Transzparens kommunikáció

Extra

- Szereted az Apple termékeket.
- Szuper extra ha forrasztástechnológiai ismereteid vannak

Egyéb
Téged keresünk ha ezek jellemzőek rád
- Ha felmerül egy probléma, akkor, igyekszem azonnal a megoldásra koncentrálni.
- Igyekszem mindig kihozni magamból a maximumot.
- A feladatokat nem halogatom, hanem amint lehet, a tettek mezejére lépek.
- Elképzelem mások helyzetét és igyekszem a segítségükre lenni.
- Angol nyelv esetén nem ijedek meg, ha beszélni kell.
- Könnyen megtanulok új dolgokat.
- Precíz vagyok és szeretem magam körül a rendszert és a rendet.
- Transzparensen kommunikálok.

Mi szeretjük az Apple termékeket.

Apple termékek iránti szenvedélyünkkel és szakértelmünkkel állunk rendelkezésedre, hogy eszközeid újra a régi fényükben tündököljenek. Ügyfeleink mosolya és pozitív visszajelzéseik a munkánk legnagyobb jutalma. Elkötelezettségünk a minőségi munka és a gyors határidők mellett nem ismer határt. Szüntelenül törekszünk arra, hogy folyamatainkat még egyszerűbbé, átláthatóbbá és automatizáltabbá tegyük. Tudásunk széles skálájával és biztos kezű szakértőinkkel nem csupán egy szerviz vagyunk – nálunk a készülékeid a legjobb kezekben vannak.

  • Piacon elérhető legjobb minőségű alkatrészekkel dolgozunk Piacon elérhető legjobb minőségű alkatrészekkel dolgozunk
  • 1 év garanciát vállalunk minden gyári alkatrésszel történő javításunkra 1 év garanciát vállalunk minden gyári alkatrésszel történő javításunkra
  • Apple gyári állapotot szinte minden esetben garantáljuk Apple gyári állapotot szinte minden esetben garantáljuk
  • A javítást nagy tapasztalattal rendelkező technikus csapat végzi A javítást nagy tapasztalattal rendelkező technikus csapat végzi

Miért a We Love Apple?

Rólunk mondták

4,8
130+ vélemény
4,9
150+ vélemény

WLA Tudástár

Minden bejegyzés